NM Bane 2019

Husk at NM bane går i Rogaland i år – nærmere bestemt på Skurve (Ålgård) og at finalene skal skytes på vår bane som i fjor, onsdag 26.juni

Ser mer her: https://2019.rogalandsnm.no  og her: https://www.nm-veka.no

Det er fortsatt behov for stevnefunksjonærer! Alle kan bidra, både ung og gammel. Gi lyd om du vil være med, noen timer eller kanskje en dag?

Programmet ser slik ut:

22.06Fripistol
Lag 111:30Bjørn Berven-Hanssen
Lag 214:00
23.06Fripistol
Lag 309:00
Lag 411:30
Lag 514:00
24.06Finpistol
Lag 1 Presisjon08:00Veronica Berven-Hanssen, Tobias Skaarstad, Vilde Erga Sunde, Ane Bjørkås Torgersen, Peter Ekblom,  Thomas Strøm
Lag 2 Presisjon09:15Sun Bore,Espen Magnussen, Runar Magnussen,  Are Wivestad
Lag 3 Presisjon10:30Bjørn Berven-Hanssen,  Harald Andrè Knoop,  Per Rune Magnussen, Runar Magnussen,  Are Wivestad
24.06Silhuettpistol
Lag 1 1/2 match12:00Espen Magnussen
Lag 2 1/2 match13:00
Lag 3 1/2 match14:00
Lag 4 1/2 match15:00Bjørn Berven-Hanssen,Harald Andrè Knoop, Per Rune Magnussen, Are Wivestad
Lag 5 1/2 match16:00Runar Magnussen
Lag 6 1/2 match17:00
25.06Silhuettpistol
Lag 1 1/2 match08:00Settes opp etter skytingen 24.
Lag 2 1/2 match09:00Settes opp etter skytingen 24.
Lag 3 1/2 match10:00Settes opp etter skytingen 24.
Lag 4 1/2 match11:00Settes opp etter skytingen 24.
Lag 5 1/2 match12:00Settes opp etter skytingen 24.
Lag 6 1/2 match13:00Settes opp etter skytingen 24.
25.06Finpistol
Lag 1 duell14:30Settes opp etter skytingen 24.
Lag 2 duell15:30Settes opp etter skytingen 24.
Lag 3 duell16:30Settes opp etter skytingen 24.
26.06Finaler i Sola Skytehall.
09:00Finale sportspistol Jr.KvinnerOm nok deltagere
11:00Finale sportspistol SH1 Om nok deltagere
1310-1400Finale Sportspistol Damer NRK sender direkte eller tar opp for senere sending
1500-1545Finale Silhuett Menn NRK sender direkte
16:30Finale Silhuett Junior Om nok deltagere
27.06Standardpistol
Lag 109:00Bjørn Berven-Hanssen,Harald Andrè Knoop, Per Rune Magnussen, Are Wivestad 
Lag 210:45Vilde Erga Sunde,  Thomas Strøm
Lag 312:30Peter Ekblom, Espen Magnussen,Runar Magnussen 
28.06Hurtig fin
Lag 109:00Oddbjørn Dubland, Peter Ekblom, Jan Petter Faa, Ronny Hansen
Lag 210:30Bjørn Berven-Hanssen, Harald Andrè Knoop, Per Rune Magnussen, Tobias Skaarstad, Vilde Erga Sunde, Ane Bjørkås Torgersen, Are Wivestad, Thomas Strøm
Lag 312:00Espen Magnussen,  Runar Magnussen
28.06Hurtig grov
Lag 114:00Bjørn Berven-Hanssen, Harald Andrè Knoop, Per Rune Magnussen, Vilde Erga Sunde,  Are Wivestad, Thomas Strøm
Lag 215:30Peter Ekblom, Espen Magnussen, Runar Magnussen 
29.06Grovpistol
Lag 1 presisjon08:00Bjørn Berven-Hanssen,   Harald Andrè Knoop, Per Rune Magnussen, Vilde Erga Sunde, Are Wivestad, Thomas Strøm
Lag 2 presisjon09:30Peter Ekblom,  Espen Magnussen,  Runar Magnussen
Lag 1 duell11:30Settes opp etter presisjonsdelen
Lag 2 duell12:45Settes opp etter presisjonsdelen

For live-visning av skytingen: /http://results.megalink.no/#!/